Partneři

Bar u Souseda

Cocktail a music klub v centru Plzně s jedinečnou atmosférou. Skvělé akce, koncerty, narozeninové party, rozlučky a mnoho dalšího. Naše akce mají vždy osobitou atmosféru a soukromé akce jsou vždy šité na míru tak, aby vyhovovaly Vašim představám.

V tomto baru ochutnáte ty nejlepší alkoholické i nealkoholické koktejly, shoty a zažijete pohodovou atmosféru. Kombinujeme rodinnou atmosféru s moderními trendy v nápojové gastronomii. Nabízíme velký výběr nejen letitého, ale i kvalitního alkoholu (rum, whisky, bourbon, gin a další).

Web partnera

VK elektro Plzeň s.r.o.

Elektroinstalační a elektromontážní firma, zabývající se montážemi a opravami v oboru elektro více jak 15 let.

Web partnera

Pavel Trampota - Sportovní výživa

Velkoobchod se sportovní a doplňkovou výživou a internetový obchod.

Web partnera

SEKELA CZ s.r.o.

 SEKELA CZ s.r.o., se zabývá oblastmi automatizace, robotiky, optimalizace, údržby a servisu, zámečnictví, legální přestavbou motorek a 3D tiskem.

Web partnera

Duda Design Studio

Tvorba grafických návrhů.

Web partnera

Foto studio Aleš Korbel

Hledáte ateliér v centru Plzně? Dál už hledat nemusíte! Máme zde pro vás profesionálně vybavený fotografický ateliér. Ateliér se nachází v komplexu DEPO 2015 a nabízíme v něm vše pro vaši spokojenost.

Web partnera

Stavitelství Krisl

Web partnera

Dragon Print

Digitální tiskárna Plžeň

Tisk velkoformátu, rychle a ve vysoké kvalitě

Služby: tisk plakátů, kalendářů, svatebních oznámení, vizitek, bannerů, roll-upů

Web partnera

VBProduction, Video Produkce

Zaměřujeme se na tvorbu profesionálních videí pro firmy a podnikatele. Videa tvoříme od kreativního konceptu až po finál. Jestliže se říká, že jedna fotografie vydá za 1000 slov, co potom celé video? Jsme pražská kreativní video produkce.

Web partnera

Dr4ever

Koncept přístrojů pro zdraví a esteticku péči v domácím prostředí. Dr.4ever, tedy "lékař navždy", prezentuje myšlenku, že nejlepším lékařem je naše vlastní tělo. Přístroje Dr.4ever podporují a urychlují "samoléčící" procesy našeho těla a mysli.

Získejte produkty pro pokročilou domácí diagnostiku, přístroje pro domácí rehabilitaci včetně léčby bolesti a zánětů, beauty přístroje pro tvarování těla a omlazení až po přístroje zaměřené na sportovce nebo aktivnější lidi.

Web partnera

Město Plzeň

Web partnera

Městský obvod Plzeň 4

Web partnera

Plzeňský Kraj

Web partnera

Městský obvod Plzeň 3

Web partnera