Dvě remízy a porážka

Dvě remízy a porážka

Flag

V sobotu se za prudkých přeháněk odehrál další turnaj flagu kategorie U15. 

Hrajeme za každého počasí

Naše družstvo nedalo kůži lacino, prohrálo jediný zápas. Místenka do playoff je stále v dosahu, byť si po turnaji v tabulce náš tým o místo pohoršil.

K samotným zápasům nám opět poskytl komentář trenér Zdeněk Tumpach:

Patriots - Příbram Bobcats Red 0:0

Na začátek velmi deštivého turnaje jsme přivítali Příbram i když jsme nebyli v plné sestavě tak jsme dokázali hrát vyrovnaný zápas ve kterém se nepodařilo skórovat ani jednomu z týmů. Zápas tak skončil nepříliš často vídanou remizou 0:0.

Catch Matyáše Vaňka proti Příbrami

Patriots - Prague Lions 6:15

Do zápasu jsme určitě nešli jako favorit ale dokázali jsme hrát vyrovnaný zápas který stále více ovlivňoval vytrvalý déšť. I když jsme po poločase prohrávali 12:0 tak jsme dokázali díky naší bojovností snížit a o konečné prohře 6:15 rozhodlo až safety v poslední minutě utkání.

Promočená obrana se snaží zastavit útok Lions

autor touchdownu:Matyáš Vaněk

Patriots - Prague Mustangs 6:6

Poslední zápas proti Mustangs jsme začali nepotvrzeným touchdownem a toto hubené vedení jsme drželi až do závěru zápasu, který už se hrál hodně na vodě. Soupeř v závěru také skóroval a jelikož také nepotvrdil byl stav vyrovnán na 6:6. Po úvaze jsme do poslední riskantní akce nešli a ukončili zápas zakleknutím.

Obětavý zákrok Julie Tumpachové proti Mustangs

autor touchdownu: Matyáš Vaněk

Celý turnaj se nesl v dobré atmosféře i díky návštěvě rodičů. Navzdory opravdu nestandardnímu počasí si turnaj všichni účastníci užili až na kůži. Po skončení turnaje přivezl předseda pro naše hráče občerstvení od sponzora Rud´s pizza, které opravdu zahřálo. Děkujeme!

kompletní soupiska Pilsen Patriots: Elena Součková, Filip Souček, Matyáš Vaněk, Adéla Součková, Veronika Lopatková, Jan Plecer, Michal Kolembus, Julie Tumpachová, Jakub Voldřich, Štěpán Opatrný, Trenéři Zdeněk Tumpach, Lucie Ivaničová

Program mládežníkům pokračuje v sobotu 8.6. kdy v Ostravě změří síly s ISSM Ostrava Steelers, Příbram Bobcats black a Brno Sígrs.

Go Patriots!!!