V Trutnově 1 výhra a 2 porážky

Flag

Po nepodařeném turnaji v Příbrami a týdnu volna byl v neděli na programu další turnaj naší flagové U15. Po jedné výhře a dvou prohrách přišlo naše družstvo o místo garantující start v play off, do konce ligy však zbývá odehrát ještě hodně turnajů.

Jednotlivé zápasy nám opět okomentoval trenér Zdeněk Tumpach:

Patriots - Trutnov Rangers 6:13

Domácí tým nás zaskočil a vedl o poločase 6:7. V druhém poločase jsme nedokázali připsat žádné body a po druhém touchdownu Trutnova jsme prohráli 6:13.

autor touchdownu: Antonín Rubáš

Patriots - Prague Mustangs 18:7

Úvodní výsledek nás vyhecoval k dobrému výkonu. Po vyhraném poločase 6:0 se zlepšená nálada přenesla i do druhého poločasu a díky dalším dvěma touchdownům jsme zvítězili 18:7.

autoři touchdownů:Matyáš Vaněk 2x, Daniel Tichý

Patriots - Ústí nad Labem Blades 12:13

Také v posledním utkání jsme dobře odstartovali, po poločase 12:6 jsme vyhlíželi další výhru. Jenže jsme nebyli schopni posouvat míčem, když už jsme měli šanci na touchdown z 1y, nevyužili jsme ji. Ústí nás dokázalo potrestat a díky potvrzenému touchdownu jsme prohráli 12:13

autoři touchdownů:Matyáš Vaněk, Daniel Tichý

Závěrečné shrnutí:

Turnaj se nám příliš nevydařil. Mohlo to dopadnout daleko líp. V úvodním zápase přišlo zřejmě podcenění soupeře a družstvo ne vždy plnilo pokyny, o prohře s Ústím rozhodl nepovedený druhý poločas. Musíme stále pracovat, obrana nám docela funguje, ale v útoku máme stále rezervy. Paradoxem je, že nad zřejmě nejsilnějším týmem turnaje jsme dokázali zvítězit.Závěrem bych rád poděkoval Vítkovi Písařovi, že se pro tento turnaj ujal role rozhodčího.

Kompletní soupiska Pilsen Patriots: Antonín Rubáš, Matyáš Vaněk, Martin Vacek, Veronika Lopatková, Jan Plecer, Daniel Tichý, Lukáš Tomášek, Julie Tumpachová, Jakub Voldřich, Štěpán Opatrný. Trenéři Zdeněk Tumpach, Lucie Ivaničová

Další turnaj je na programu již v sobotu 1.6. na našem domácím hřišti v Bukovci. Soupeři nám budou Příbram Bobcats red (11:00), Prague Lions (12:00) a Prague Mustangs (13:00). Budeme rádi, když nás přijdete podpořit!!!