Špatný víkend pro naší flagovou U15

Špatný víkend pro naší flagovou U15

Flag

Hodně nepovedený víkend mají za sebou naši flagisté. Na turnaji v Příbrami připsali tři porážky. V tabulce přesto stále drží postupovou pozici.

Jednotlivé zápasy nám opět přiblíží trenér Zdeněk Tumpach:

Patriots - Příbram Bobcats Black 0:27

Start do zápasu nám hrubě nevyšel, brzy jsme dostali dva touchdowny, které se nám dostali do hlav a už jsme se nedokázali do zápasu vrátit.

Patriots - ISMM Ostrava Steelers 13:32

Špatný výsledek prvního zápasu v týmu zanechal stopy. Ačkoliv jsme v tomto zápase měli pár lepších okamžiků, k vítězství jsme měli i tak daleko. 

autor touchdownů: Matyáš Vaněk 2x

Patriots - Brno Sígrs 0:50

Frustrace celého týmu nabyla v tomto zápase vrcholu. Celý zápas jsme ve všech činnostech tahali za kratší konec provazu a zaslouženě prohráli.

Závěrečné shrnutí trenéra Zdeňka Tumpacha:

Turnaj se nám hrubě nevydařil. Naštěstí teď máme volný víkend a musíme se vrátit k tomu, co nám od začátku fungovalo. Pokora a týmovost! To v sobotu chybělo celému týmu, včetně mne. Jsme v tom všichni spolu a uděláme všechno pro to, abychom již na dalším turnaji ukázali, co umíme. Protože to se tentokrát vůbec nepodařilo.


společná fotografie s Brno Sígrs

Kompletní soupiska Pilsen Patriots:Antonín Rubáš, Matyáš Vaněk, Martin Vacek, Veronika Lopatková, Daniel Tichý, Michal Kolembus, Lukáš Tomášek, Julie Tumpachová, Jakub Voldřich, Štěpán Opatrný, trenér Zdeněk Tumpach

Jak už poznamenal trenér, tento víkend mají flagisté volno. Dalšího turnaje se účastní v neděli 26.5. v Trutnově.