Z druhého turnaje veze flagová U15 jednu výhru

Flag

V sobotu proběhl druhý turnaj sezony naší flagové U15. Náš tým tentokrát nenavázal na výborný vstup do sezony a vrací se s bilancí 1 výhry a 2 porážek. Sezona je teprve v samém začátku, náš tým zatím v pohodě drží postupové místo do play off.

Komentář k jednotlivým zápasům opět přináší trenér Zdeněk Tumpach, který i přes dvě porážky neváhal pochválit celý tým za předvedenou hru. A teď již k samotným zápasům.

Patriots - Příbram Bobcats black 6:14

První porovnání sil v sezóně s Příbram black bylo od začátku soubojem skvěle fungujících obran . Bohužel pro nás jsme udělali o jednu chybu více kterou domácí dokázali využít.

skorující hráč: Matyáš Vaněk

Patriots - Ústí nad Labem Blades 22:13

Druhý zápas dne proti Ústí Blades byl též první vzájemnou konfrontací v sezóně. Začali jsme o poznání klidněji  a v průběhu prvního poločasu jsme si vybudovali náskok 22-7. V zápase dostala šanci celá soupiska a v klidu jsme ho dovedli do vítězného konce.

skorující hráči: Matyáš Vaněk 2x, Daniel Tichý

Patriots - Příbram Bobcats red 14:18

Třetí zápas proti Příbrami Red byl znovu zápasem obran. Zápas jsme začli lépe a o poločase vedli 12:6, ovšem v druhém poločase domácí dokázali zápas otočit.

skorující hráč: Daniel Tichý

Kompletní soupiska Pilsen Patriots: Antonín Rubáš, Matyáš Vaněk, Veronika Lopatková, Jan Plecer, Daniel Tichý, Michal Kolembus, Lukáš Tomášek, Julie Tumpachová, Jakub Voldřich, Štěpán Opatrný

Příští turnaj se koná již v sobotu na našem domácím hřišti, kde změříme síly s Prague Mustangs, Prague Lions a opět s Příbram Bobcats Black.