Výborný vstup naší flagové U15 do sezony

Flag

Výborný vstup do sezony zaznamenali naši flagisté. Na svém prvním letošním turnaji v Praze nepoznali hořkost porážky a domů se vracejí se třema výhrama. Na turnaji získali celkem 9 touchdownů, které si rovnoměrně rozdělili na tři v každém zápase. Nejpilnějším sběratelem touchdownů byl Matyáš Vaněk se 4, následován Antonínem Rubášem se 3. O zbylé se postaral Daniel Tichý. Jednotlivé zápasy pro nás zhodnotil trenér Zdeněk Tumpach.

Patriots - Prague Black Panthers 19:12

Matyáš Vaněk skóruje proti PBP

Do prvního zápasu celé sezóny proti PBP jsme nastoupili s nejzkušenějšími hráči,kteří dokazali 2x skórovat,tak jsme se rozhodli do zápasu postupně nasazovat i nováčky, kteří zažili první ostrý zápas a zhostili se hry se ctí a to až do konce zápasu.

skórující hráči: Antonín Rubáš, Matyáš Vaněk 2x

Patriots -  Trutnov Rangers 18:8

Adéla Součková proti Rangers

Druhý zápas s RNG jsme začali již se snahou zapojit všechny hráče včetně těch nejmladších a zápas jsme dotáhli do vítězného konce.

skórující hráči: Matyáš Vaněk 2x, Daniel Tichý

Patriots - Příbram Bobcats Red 18:14

momentka ze zápasu proti Bobcats red

Zápas proti Příbram Bobcats reds byl dle očekávání nejtěžší a nastoupili jsme s tím nejlepším co máme. Po prohraném poločase PP 6 : 8 BOB jsme se rozhodli pokračovat i v druhé části zápasu ve stejném složení  . Po skvělém výkonu v druhém poločase jsme výsledek otočili.

skórující hráči: Antonín Rubáš 2x, Daniel Tichý

Kompletní soupiska Pilsen Patriots - Elena Součková, Filip Souček, Antonín Rubáš, Matyáš Vaněk, Martin Vacek, Adéla Součková, Veronika Lopatková, Jan Plecer, Daniel Tichý, Michal Kolembus, Lukáš Tomášek, Julie Tumpachová, Jakub Voldřich, Štěpán Opatrný.

Vítězný tým turnaje

Další turnaj čeká tým U15 hned v sobotu, kdy se v Příbrami střetne s oběma domácímy týmy (Red, Black) a Ústím nad Labem Blades.