PODPISOVÁ BOMBA! NÁŠ NOVÝ LB PŮSOBIL V LSU NA DRAFTU A U ATLANTY FALCONS!

PODPISOVÁ BOMBA! NÁŠ NOVÝ LB PŮSOBIL V LSU NA DRAFTU A U ATLANTY FALCONS!

Team News

Přicházíme s obrovskou BOMBOU! Našemu týmu se podařilo podepsat velezkušeného hráče. Marcus Deon Brown Jr. Linebacker z Kansas City. Tento borec má takové zkušenosti o kterých se některým může jen zdát! Marcus totiž doposud působil:

Missouri western state university 

Louisiana State University (LSU) - Tuto univerzitu znáte z College Fotbalu. Liga College fotbalu je velice známá a hned nad ní je pouze NFL.

2020 NFL Draft

Undrafted hráče si ho vzala Atlanta Falcons u které byl na několika kempech.

Navíc hrál i halový fotbal! Takže opravdu velezkušený borec, od kterého si slibujeme, že naší organizaci vzdechne nový vítr do plachet! Marcuse jsme pro Vás trochu vyzpovídali! Máte se na co těšit!


ROZHOVOR PŘEKLAD:

Ahoj Marcusi, vítej v týmu! Připravili jsme si pro tebe pár otázek, aby ses představil našim fanouškům.


Řekni nám něco o sobě. Jak dlouho hraješ fotbal a kde všude si již hrál? A na jaké pozici hraješ?

Fotbal hraji od svých 4 let. Teď je mi 23 let, takže hraju skoro 20 let. Během svého života jsem se naučil hrát téměř všechny pozice, ale mou primární pozicí je Linebacker.

Jaké máš očekávání od Evropského amerického fotbalu? Jak si myslíš, že bude fotbal v Evropě a Americe rozdílný?

Očekávám, že se budu učit způsobům Evropského fotbalu. Jsem připraven být součástí něčeho velkého a přispět k úspěchům a růstu tohoto týmu. Fotbal je moje vášeň.

Co pokládáš za svojí největší fotbalovou zkušenost? Dočetli jsme se, že si působil na LSU a v roce 2020 si se účastnil draftu a poté si působil u Atlanty Falcons. Která z těchto zkušeností pro tebe byla největší?

Upřímně, všechny byly skvělé. To, že jsem měl možnost předvést svůj talent na LSU, byla jedna z mých nejlepších dosavadních zkušeností. Fotbalová kultura je prostě jiná. To, že si mě Falcons všimli a uznali jako hráče. To bylo pro mojí kariéru také důležité.

Zjišťoval jsi si nějaké informace o České Republice? Co bude první věc, kterou budeš chtít vyzkoušet až přiletíš do České Republiky?

Já osobně nejsem pivař, ale to je jedna z věcí, o kterých jsem slyšel, že je na česku známá. Slyšel jsem, že Evropa má nejlepší pivo na světě. Až přijedu, tak očekávám setkání se svou novou fotbalovou rodinou a také plánuji zažít zápas tradičního českého fotbalu a možná zkusím chuť nejlepšího piva na světě.

Co by si vzkázal naším fanouškům a tvým budoucím spoluhráčům? Co od tebe můžou tuto sezónu očekávat?

Řekl bych fanouškům našeho týmu, aby očekávali, že v této sezóně uvidí něco, co jste ještě neviděli. Očekávejte, že letos VYHRAJEME a můžete se těšit na spoustu kvalitního fotbalu.


M8te se na co těšit! Nadále Vás budeme informovat o dalších novinkách u nás v týmu!