Pilsen Patriots

Zítra domácí derniéra

Gameday hipp

Již zítra, tedy v sobotu 10.6.2017 uzavřou Patrioti svůj ligový program v domácím prostředí. V šestém zápase sezony přivítají Pražské Hippos. Ačkoli cesta do Silvebowlu je již zavřená, pořád jde o hodně. Případná výhra by nám zajistila jistotu záchrany a oživila by naše naděje na boj o třetí místo s Ústím nad Labem Blades.

tab

S Hippos jsme se za poslední rok utkali již třikrát, v Praze jsme dvakrát vyhráli a loni v závěru sezony nám to dokázali v Plzni Hippos vrátit. K vidění vždy bylo dost bodů a obratů v zápasech. Patrioti hodlají potvrdit stoupající trend výkonů a Hippos porazit. Soupeřovi naopak docházejí možnosti k pvní výhře v sezoně a tak určitě nedají svou kůži lacino.

Patrioty do konce sezony čekají již jen zápasy v Brně a Ústí a tak nezmeškejte poslední letošní šanci vidět na živo dospělí americký fotbal v Plzni. Hraje se od 14 hodin, opět na hřišti 1.ZŠ.

Go Patriots !!!

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>