Pilsen Patriots

V sobotu přivítáme Alligators

pat-all

Druhá liga nám dál pokračuje v zběsilém tempu. Po týdenním volnu nás opět čeká zápas a to s favorizovaným soupeřem. Přijede předloňský účastník první ligy, loňský suverénní vítěz třetí ligy a letos ještě neporažený tým – Brno Alligators.

V probíhající sezoně se Aligátoři rozešli smírně se Sígrs, v druhém zápase si doma jasně poradili s Blades. Patriotům se nevydařila domácí premiéra s Blades, chuť si ale částečně spravili v Praze, když porazili Hippos.

tabulka

Hosty vede do útoku QB Tomáš Fortelný, tým disponuje vyrovnanou hrou. Z současných 12 touchdownů dosáhl na 7 po zemi ( z toho 3x Nestr a Kilián) a na 5 vzduchem, když si catch připsali 4 různí receivři. Ani Fortelný však není bezchybný, vyprodukoval již 5 interceptionů a toho by se měla naše obrana pokusit využít.

Také vzájemná bilance hovoří pro hosty. Poslední zápas se uskutečnil v roce 2012 a Patriots doma podlehli 0:14. Předtím se soupeři utkávali častěji, ale Brno vždy slavilo výhru. Patrioti se pokusí favorita zaskočit, k tomu ale bude třeba maximální snaha a minimum chyb. Pomoc by se hodila i od fanoušků, budem proto rádi, když přijdete náš tým podpořit. Hraje se v sobotu 6.5. od 14 hodin na hřišti 1.ZŠ v Plzni.

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>