K poslednímu zápasu jsme jeli do Brna změřit síly s předposledními Aligátory. Bohužel již bez quaterbecka Laytona Browna, který již odletěl zpátky do USA. Tým tak v zápase z této pozice vedli střídavě Zach Lewis a Ryan Hartnett.

Jak je absence starting quaterbecka se ukázalo než v úvodu utkání. Po třech a ven navíc následovala špatná rozehrávka na punt a David Hlaváček byl rád, že míč vůbec odkopl z end zony. Domácí tak, začínali na 8y a hned trestali. Killian přiblížil na pár yardů a dílo dokonal Wildung. Po potvrzení domácí vedli 7:0. Z další akce hostů byl hned fumble a další luxusní pozice pro domácí. Na hranici endzony je dostal sérií akcí Kilian, dílo dokonal quarterbeck Fortelný sneakem. Po potvrzení 14:0 jen po pár minutách hry. Hostující obrana poté předvedla pěkný moment, když dokázala vypíchnout míč Michálkovi, který už pelášil do touchdownu. Fumble získal Hartnett. Útok ale nebyl schopný situace využít. Krom ojedinělých runů Hartnetta a Tumpacha nepředvedl v první půli prakticky nic. Domácí naopak neměli problém hřištěm procházet. Hostující obrana občas předvedla dobrý zákrok, například Miesbauer pěkně zastavil Wildunga, ovšem i tak se z dalšího touchdownu radoval Špringer. Následný dlouhý return Hartnetta skončil fumble, z jehož zisku se radoval Brandl. Špringer si touchdownovou radost zopakoval, a po úspěšném potvrzení se domácí radovali z poločasového vedení 28:0.

V druhý půli již i Patriots předvedli pěkné akce. Hned úvodním squib kickem Vojtěchovský překvapil domácí special team, který míč tečoval, ale nezachytil. Hartnettovi runy podpořil catchem Babák a dílo dokonal krátkým quaterbeck sneakem Zach Lewis. Touchdown nebyl potvrzen.Hostující obrana pak dokázala zastavit domácí útok a v dobré sérii tak mohl pokračovat útok patriots. Catch si připsal Babák, dlouhý run Hlaváček a opět Hartnett. Bohužel čtvrtej na dva se Lewisovi nevydařil. Ve čtvrté čtvrtině se již vše vrátilo do normálu a domácí opět navyšovali náskok Touchdownový catch si připsal Michálek, následně i po zemi Novák. Poslední slovo si ale stejně jako v Ostravě před týdnem vzali Patrioti, když touchdown oslavil Šrom. Následný pokus o dva se nezdařil.

Patriots tak končí sezonu s bilancí 0:10. V některých zápasech však byli více než vyrovnaným soupeřem a nezbývá než doufat, že nastřádané zkušenosti zúročí v příští sezoně.