Senioři
Senioři Pilsen Patriots
Seniorský tým obsadil 3. místo ve druhé lize v loňském ročníku 2017
Jan Nestr, RB Brno Alligartors

Po dlouhé cestě byl začátek podle našich představ, obrana šlapala jak měla, měli jsme dobře nascoutováno a dařilo se nám vše zastavovat tak jak jsme chtěli. Útok také makal jak měl, ale byla škoda posledních minut poločasu, kdy jsme neproměnili slibné drivy a zápas se mohl odvíjet úplně jinak. Po polovině jsme bohužel nastoupili dost ospale, nechali jsme si dát 2 TD a zápas se hned dostal do trhaku. Ve 4 čtvrtině jsme se však oklepali,útok zabral, obrana nepovolila skórovat a i díky dobře zahranemu fake puntu jsme udrželi vyhru na naší straně. Od nás to rozhodně nebyl výkon který jsme chtěli ukázat. Díky mnoha chybám a nekolika penalizacím jsme se dostávali do těžkých situaci a nepromenovali jsme jasné šance. Závěrem bych chtěl říct,že to byl krásný, vyrovnaný a náročný zápas..

Jindřich Krisl, DL

Do zápasu jsme nastupovali se zdravým sebevědomím, protože Aligators jsou pro nás vyrovnaným soupeřem, se kterým dokážeme hrát. Bohužel jsme v první polovině zápasu udělali několik zásadních chyb, které Brno dokázalo potrestat dvěma touchdowny. V druhé polovině zápasu se nám skoro podařilo otočit průběh zápasu, ale vinou hlavně našich chyb to na vítězství nestačilo. Pokud se nám do příštího zápasu podaří omezit vlastní nedisciplinovanost, tak věřím , že vyhrajeme.

Martin Partha, OL

Nedělní zápas s Brnem byl hodně vyrovnaný.Dá se říct ze to byl zápas obou obran.Bohužel jsme opět měli plno faulů,díky kterým jsme hostům zadarmo darovali yardy, a ty nás za to trestali Touchdowny.Druhý poločas byl o hodně lepší. Náš útok začal hrát tvrději a obrana Brna si nevěděla rady.Povedlo se nam díky tomu skórovat 2x.Ale tím že jsme první poločas "zaspali" tak jsme už těžko doháněli skóre.Kdyby byl zápas aspoň o 5 minut delší ,myslím ze jsme to mohli otočit.Ted se musíme soustředit a připravit na další tým Brno Sígrs, který nas čeká další sobotu.

Libor Kurfirst, Defenzivní koordinátor

Popravdě musím říci, ze jsem věřil ve výhru. A nebyli jsme od ni daleko. Po zápase v Pardubicich jsme si s klukama řekli par věci, které bohužel nebyly promeneny ve skutečnost a dojeli jsme opět na disciplínu. To je nás hlavní problém. Tentokrat byl i hlad po vítězství, nicméně to nestačí. Pokud chceme příští týden uspět se Sigrs, musíme hrát zodpovedneji. Škoda našich dalších zraněných hráčů. Budeme doufat v jejich brzké uzdravení. Jinak Alligators děkujeme. Zápasy s nimi jsou vždy koukatelne.

Poslední ohlédnutí za nedělním zápasem

Naši Partneři

Najdete nás taky na:

Aktualita

Trénink ve čtvrtek 22.2.2018 od 15:30 hodin na hřišti 20. ZŠ, Brojova ulice, Plzeň.