David Hlaváček David Hlaváček, WR

Škoda zbytečných chyb v podobě dropů a false startů. Musíme být přesnější a soustředěnější v dalších zápasech. Vyšší úroveň bude chyby rychleji trestat. Posily že zahraničí si vedly skvělě. Ryan Hartnett měl spousty hezkých běhů po zemi a v defense byl také vidět. Stejně tak Layton a jeho tvrdá hra, která u qb není často vidět.

Larry Lewis Larry Lewis, Head coach

Dobtou zprávou je, že jsme dosáhli na druhý nejlepší výsledek s Lions v historii. Byli jsme schopní skorovat a dvě a půl čtvrtiny nám docela dobře fungovala obrana. Špatný je, že jsme nevydrželi dokonce. Po touchdownu na 19:28 jsme byli docela blízko, ale došel nám dech. Čeká nás ještě hodně práce. Předvedli jsme spoustu chyb, ale ukázali jsme, že aspoň část zápasu můžeme konkurovat i jednomu z nejlepších týmů v lize. Těšíme se na příští týden na Stallions

Daniel Folghieri Daniel Forghieri, CB, Nováček po svém debutu:

Do zápasu jsem nastoupil s lehkou nervozitou, ale po první akci to ze mě spadlo. První receiver na kterého jsem hrál byl vyšší a rychlejší. Musel jsem si od něj dávat větší odstup při snapu, aby se mi nedostal za záda, což se mi ze začátku asi dařilo. Celý zápas jsem se soustředil hlavně na to, aby mě soupeřův QB nepřehodil. Snažil jsem se hrát pozičně, ale občas jsem se nechal zbytečně dlouho blokovat při běhové hře Lions. Ve 2/4, když skoroval Brooks, tak jsem se nechal hloupě vytáhnout a neohlídal jsem si svou zonu. Z této akce bohužel soupeř skoroval. To mi trochu svázalo nohy, ale kluci mě na střídačce dost podpořili. V průběhu hry jsem se několikrát dostal do kontaktu s běžícím hráčem. Musím hodně zapracovat na skládání protihráčů. V průběhu zápasu, kdy opět soupeř skoroval jsem měl stát blížě WR soupeře, ale tyhle chyby snad rychle odstraním. Věděl jsem, že Bitters liga pro mě jako nováčka bude náročná, ale že až tak jsem nečekal.

Martin Hamza Martin Hamza, WR Prague Lions

Zápas jsme brali jako reparát za nepodařený úvodní zápas s PBP, potřebovali jsme si zvednout sebevědomí a spravit reputaci. Útok byl kompletní a celkem fungoval, ale v 1.poločase jsme moc nehýbali s míčem po zemi, to Patriots dobře pokryli. Vzduchem se nám dařilo celý zápas. V obraně nám chyběli 4 hráči základní sestavy, 2x zranění a 2x suspendace od čaaf, takže tam nějaké mezery byli. Patriots byli důstojný soupeř, bohužel odpadli ve 2.poločase fyzicky kdy bylo vidět že řada hráčů hraje útok i obranu. Ať se vám daří !

Co říkají vybraní aktéři na zápas s Lions ?