Pilsen Patriots

První flagový turnaj U19

KV1

V neděli 30. dubna 2017 se konal 2. turnaj ve flagu v kategorii U19 v Karlových Varech v areálu Start. Zúčastněné týmy: Karlovy Vary Warriors, Pilsen Patriots, Budweis Hellboys a Příbram Bobcats Women. Pro tým Pilsen Patriots to byl první turnaj sezóny v této kategorii.

KV2

Budweis Hellboys – Pilsen Patriots                       28 : 27

Do prvního zápasu vstoupil tým Pilsen Patriots velmi dobře. V cointoss vyhráli los a hned v prvním drive získali díky Adamu Benešovi první touchdown, který i následně potvrdili, skóre bylo 0:7. V této první polovině se podařilo týmu Pilsen Patriots získat dvakrát, díky Martinu Šafandovi, další touchdowny a jedno potvrzení. Soupeř Budweis Hellboys se dokázal taktéž dvakrát probojovat do endzóny a jednou touchdown potvrdit. Výsledek v polovině zápasu byl 13:20. Ve druhé polovině se nedařilo ani jednomu týmu zezačátku skórovat. Soupeřova defence už začala velmi dobře pracovat a nedovolila týmu Pilsen Patriots připsat další body. Naopak to byli oni, kdo si připsal touchdown, který také potvrdili. Offence týmu Pilsen Patriots byla velmi soustředěná a při 3downu si touchdown připsal krásným během centr Petr Vít, touchdown potvrdili a skóre bylo 20:27.  Poslední akce týmu Budweis Hellboys skončila touchdownem a tým se rozhodl potvrzovat touchdown za dva body a povedlo se jim to. Zápas se blížil do samého konce a tento výsledek už se neměnil. Konečný stav velmi vyrovnaného zápasu byl 28:27.

KV3

Pilsen Patriots – Příbram Bobcats Women         46 : 12

Do druhého zápasu vstoupili Pilsen Patriots výborně, dvěma rychlými touchdowny byl po krátké chvilce stav 14:0. Defence týmu Pilsen Patriots pracovala výborně a nedovolili soupeři skórovat. Do dalšího útoku nastoupila na pozici quarterbacka Vendula Radová, pro kterou to byla premiéra na tomto postu. V průběhu zápasu se jí a celému týmu podařilo ještě čtyřikrát skórovat (Tomáš Linka 2x, Martin Šafanda, Lukáš Kušion). Tým Příbram Bobcats Women, ale neotálel a dvěma touchdowny si připsali 12 bodů. Na konci celého zápasu si ještě krásným catchem za obranou připsal touchdown Adam Beneš.

KV4

Karlovy Vary Warriors – Pilsen Patriots                               31 : 19

Do třetího zápasu šli Patriots s předsevzetím vyhrát nad  týmem Warriors. Bohužel hned při prvním drive tým Karlovy Vary Warriors skórovali touchdownem a tým Pilsen Patriots nedokázali odpovědět. V první polovině zápasu zvládli Warriors ještě dvakrát skórovat. Obrana Pilsen Patriots těžko hledala recept na přesné passy seniorského quarterbacka Warriors. Do poloviny utkání se týmu Patriots podařilo jednou skórovat, ovšem bez potvrzení touchdownu. V druhé polovině už to byl jiný zápas, offence i defence dělali svojí práci a Patriots drželi krok. Bohužel se ale týmu Pilsen Patriots nepodařilo zastavit útok Warriors a po vyrovnané druhé polovině zápasu skončil zápas 31:19. V zápase si připsali touchdowny Petr Vít, Petr Vonásek a Martin Šafanda.

KV5

Premiéru měla i Eliška Radová jako týmový rozhodčí.

KV6 

Autor článku: Martin Verdan

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>