Pilsen Patriots

Společná příprava s Mustangs

mus

Po dlouhé pauze a náročné přípravě dnes přišlo opět to, na co jsme se tak těšili. Konečně kontakt se soupeřem. Na programu byla přípravná scrimmage s třetiligovým Prague Mustangs. Vše probíhalo za pěkného počasí na hřišti v Klatovech. Jelikož se jednalo o přípravu, hrálo se bez branek, tudíž bez field goalů a special týmy se vůbec nedostali do hry. Po oznámení puntu následoval drive soupeře z vlastních 20y.

Ještě před samotnou přípravou došlo k společné rozcvičce, kdy se všichni hráči obou týmu srovnali dle postů a pod dohledem všech trenérů si nacvičovali své povinnosti. Čtvrthodiny před začátkem už se týmy definitivně rozdělili a šlo se na to.

První útok měli Mustangs a hned se prosadili. Dva dlouhé pasy společně s krátkými běhy znamenali první TD zápasu. Útok Patriots se naopak zahříval pomalu, tři krátké runy neznamenali žádný posun. Obrana už ale zafungovala, byť se Mustangům povedl dalši dlouhý drive, TD z toho nebyl. Ani další útok Patriotů nikam nevedl, naopak po nepovedených downech šli na míč Mustangové. Defense ovšem soupeři nic nedovolila, naopak Vokurka donutil ostrým sackem  k fumblu QB Mustangs a obrana míč zalehla. Útok Patriots bohužel pokračoval ve svém nevýrazném výkonu. Další útočný drive okořenili Mustangs pěkným, 50 yardovým touchdownem, který však anuloval blok do zad. To už obrana Patriots zvládla. Poté se podařilo konečně získat první down i útoku Patriots, bohužel po runu Brejchy následovali dvě ztráty yardů a punt. Pak následovala přestávka.

Pokračování zahájili útokem Patriots, ovšem místo zvednutí praporu následoval hned z druhé hry fumble. Dva kvalitní runy znamenali first down a následný 9y pas znamenal druhý TD pro Mustangs. Aby toho nebylo pro Patrioty málo, hned v další hře ztratil míč Nguyen. Odpověděl ale Hajšman, který zachytil Interception. Pěkný catch si připsal Lewis a pro first down si došel Hlaváček. Krátce na to si první catch v našem dresu připsala srbská posila Miodrag Kocic a ihned ukázal, že složit ho s míčem může být pro mnoho soupeřů velký problém. Následoval run Tumpacha a Patriots se blížili red zoně. Bohužel z dosud nejlepšího drajvu nakonec nic nebylo, protože při pokusu o trick play se nepodařilo Lewisovi zpacifikovat míč a k němu se dostal soupeř. Mustangové se pokusili skoro celé hřiště překonat  pozemi, ovšem v tento moment v Klatovech vyrostla neskutečná hráz. A sice Pavel Tumpach, který dokázal hned třikrát za sebou zastavit dobře vypadající běhy Mustangů.  A když si obrana opět poradila, mohla offense Patriotů konečně udeřit. A udeřila, dlouhým během po pravé straně se blýskl Hlaváček a  dostal tak i Patrioty na pomyslný scoreboard. Patrioti přitvrdili, další tvrdý tackle si připsal Vokurka. Mustangové i tak dokázali trpělivou hrou po zemi získávat pole. Ovšem ne dlouho, pěknou skládku  si připsal Tomáš Hataj, pak udělal centr Mustangů chybu při rozehrávce a Patrioti tak měli dve minuty před koncem před sebou celé hřiště. Bohužel víc jak first down po pasu a následném běhu Tumpacha již nestihli a tak se více dařilo Mustang.

O výsledek však dnes nešlo. V přípravě se představila velká spousta  nováčků, kteří absolvovali svou premiéru. Nyní před sebou máme soustředění, které zakončí přátelská scrimmageí s Heilbronn Miners na našem domácím hřišti. A pak, už 14.4. soutěžní premiéra s Ústí nad Labem Blades.

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>