Pilsen Patriots

Poslední turnaj jara U15 v Pardubicích

Flag-small

V neděli 25.6.217 se v Pardubicích konal závěrečný turnaj jarní části v kategorii flag U15. Nastoupily proti sobě týmy Pardubice Stallions, Ostrava Steelers a Pilsen Patriots. Hned první zápas jsme hráli proti Ostravě, se kterou jsme se na hřišti ještě nepotkali a tak nevěděli co můžeme čekat. Do zápasu jsme se vrhli po hlavě a hned na úvod se nám podařil TD, který jsme následně potvrdili. Steelers nám to ale vzápětí vrátili a v poločase byl stav 12:21 pro nás. Přímé passy naší „Quarterbečky“ v kombinaci se šikovností wide receiverů, vedly k zisku dalších bodů. Nejčastějšími příjemci passů byli Dominik Kellner a Lukáš Bouda. Protihráči nedokázali skrýt údiv při zakleknuti naší poslední akce. Skóre bylo sice vypjaté až do konce, ale výsledek 26:28 potvrzuje naše vítězství.

Druhý souboj spolu svedli Pardubice s Ostravou a s konečným stavem 0:31 si odnesli Steelers výhru.

Poslední zápas jsme nezačali nejlépe, když při nestrhnutém flagu nám přes celé hřiště utekl hráč s míčem a zapsal tak Pardubicím první letošní touchdown. Poté jsme se na míč dostali my a jednou akcí se dostali také přes celé hřiště pro 6 bodů do end zóny. Stav v polovině zápasu byl 13:34 a v druhé už jsme mladým hřebcům skórovat nedovolili. Zazářil zde především Daniel Hanzlíček, který našemu vítězství dopomohl dvěma zachycenými interceptiony a klidu na duši Pardubického QB určitě nepřidali ani naše ostré blitzy od Gabriely Šromové a Jakuba Mathausera. Konečný výsledek 13:50 byl jednoznačný a my si připsali další výhru. Nyní nás už čeká prázdninová pauza a na podzim budeme bojovat o další vítězství.

Autor: Kristýna Čuboňová

Odkaz na fotogalerii:

https://www.facebook.com/pg/CubiXPiX/photos/?tab=album&album_id=804170399750769

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>