Ohlasy 2017 – 04

alli

Sice trošku později, ale už jsme se vydýchali a tak se můžeme ještě jednou vrátit k sobotní bitvě v Brně.

Libor Kurfirst – defenzivní koordinátor

Jak jsem psal už při předchozím zápase. Hra s Alligators mě baví. Hrají velmi pěkný fotbal a my je ještě neporazili. Do zápasu jsme šli s tím, abychom ukázali, že vyrovnaný zápas se Sigrs a výhra nad Hippos, nebyly náhody. S Vanem na postu QB se naše hra posunula nějam jinam a bylo vidět, že můžeme hrát dobrý fotbal. Výsledek již všichni znají, ale mě tato prohra ani trochu nemrzí. Naopak. Kluci viděli, že to jde. Ano, dělali jsme chyby a máme na čem pracovat. nicméně to musel být velmi pohledný zápas a pro nezaujatého diváka velmi zajímavý. Teď nás čekaji Blades a veškeré myšlenky momentálně patří do Ústí. V neděli uvidíme.

Pivovar David

David Pivovar – cornerback

Do sobotního zápasu jsme šli naplno bojovat o vítězství. Zatímco Brno spoléhalo na silové běhy středem, nás držela výborná práce QB Vana Parkera a receivrů, kteří i přes vydatný déšť chytali skvěle. V druhé polovině již byla vidět nervozita obou týmu, což se projevilo i na hřišti. Proti runům Brna jsme zkusili postavit pětičlenou lajnu, ale brzy jsme se museli vrátit k naší klasické. Že zápas byl do poslední chvíle vyrovnaný je vidět i na výsledném score 44:41. Během posledních zápasů je vidět obrovské zlepšení celeho týmu oproti začátku sezony a myslím si, že jsme dobře připraveni na náš poslední zápas v Ústí.

Babak Marek

Marek Babák – wide receiver

Zápas s Alligators nám potvrdil výrazné zlepšení naší offense která je zapříčiněná nejen prací QB v zápase, ale hlavně jeho pomocí při tréninku především při tréninku recievrů. Bohužel se tento zápas odehrával za deště což nahrávalo do karet našemu soupeři který více využívá hru po zemi. Přesto se nám po fumblu soupeře podařilo jít do vedení. Od té chvíle, ale každý útok znamenal skórování což znamenalo poločasový výsledek 19:16 pro náš tým. Ve druhém poločase ovšem začalo ještě razantněji pršet což se podepsalo na naši hře, jelikož výrazně přibylo droppů recievrů. Zápas přesto probíhal jako v prvním poločase a skóre se zvyšovalo. Nakonec jsme mohli zápas otočit, když se naší defense podařil druhý turnover, ale bohužel soupeř byl proti, když se jim povedlo mně vytrhnout míč a zápas dozaklekat. Celý tým jsme pracovali jako opravdový tým, a proto věřím, že pokud náš výkon z posledních 3 zápasů zopakujeme proti Ústí tak se budeme moct těšit z třetího místa. Ale nebudu předbíhat, zápas to určitě nebude lehký a soupeř nám určitě výhru nedaruje zadarmo. Za tento zápas děkuji celému uskupení lidí kteří si říkají Pilsen Patriots.