Pilsen Patriots

Ohlasy 2017 – 03

19030258_10154729625098364_3974462762519971022_n

Jak viděli trenér a vybraní hráči sobotní zápas s Hippos ? To se dozvíte v našich ohlasech….

 

larry-crop Larry Lewis – head coach


 

Můžu říct, že jsem se sobotou hodně spokojený..  Konečně jsme hráli tak,  jak jsme schopní.  Veřili jsme si, každý dělal svou práci a hráli jsme jako tým.  Byl to skoro dokonalý zápas.  Chyb bylo málo. Celý týden jsme se připravovali na útok Hippos a bylo to vidět.  Naše obrana si připsala letošní první 0 v druhý lize.  Vždyť Hippos skórovali aspoň jednou i proti Sígrs a Alligators.  Naši  importi (Van Parker Jr. a Miodrag Kocić) nejen že hrajou velmi dobře na hřišti, ale moc nám pomáhají i na tréninku. Je skvělé mít tu další lidi, kteří velmi rozumí našemu sportu.  Tento zápas byl nejvic o přípravě. My byli připraveni.  Teď se musíme dobře připravit i na Alligators.

Jakub Kloz upr Jakub Kloz – offensive lineman


 

Zápas nám ukázal, že výkon proti Sígrs nebyl náhodný a náš tým je momentálně v herní pohodě. S Hippos jsem čekal podobný průběh jako v úvodním zápase, kdy jsme bojovali až do konce. Nakonec vše vypadalo uplně jinak a zápas jsme rozhodlil už v druhé čtvrtině, kdy jsme dali soupeři, jestli se nepletu 33 bodů. Po zbytek zápasu jsme mohli nechat hrát i méně vytížené hráče. Obrana držela jejich největší zbraň , což jsou běhy a občasný útok vzduchem si také pohlídala. Naše útočná lajna dnes fungovala a když se udělá chyba, tak si náš QB Van Parker umí poradit. Van hrál opět velmi dobře, stejně jako zbytek týmu. A mohu jen říct,že je mi ctí být jeho součástí.

Procházka D.upr David Procházka – defensive back


 

Na zápas proti Hippos jsme se poctivě připravovali poctivě od posledního zápasu každý trénink. Což bylo vidět hned z úvodu zápasu kdy se nám podařilo zastavit běhovou hru a dát tak prostor našemu útoku. Ten dokázal velice rychle skórovat a dal nám tak klid ve formě vedení. Největšího progresu jsme dosáhli ve druhé čtvrtině, kdž jsme dokázali díky obraně která si velmi sedla a dokázala vždy získat balon ve formě fumblů a turnoverů na naši stranu. Velkou zásluhu na bodovém přídělu měl QB Parker, který dokázal přesnou rukou nejednou najít volného WR v enzoně Hippos. V druhé půli zápasu dostali prostor na hřišti i hráči kteří nehráli v základní sestavě. Do zápasu s Alligarots máme dva tréninky které budeme věnovat pečlivé přípravě a porveme se o zisk výhry a posunutí se v tabulce dopředu.

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>