Pilsen Patriots

Kalendář na rok 2018

kalen

Pomalu se stává tradicí, že si pro Vás na každý rok připravíme kalendář. Po první vlašťovce z roku 2014, kdy nám kalendář na různých místech v Plzni nafotila Veronika Fenclová sice přišla roční pauza, ale to už nedopustíme :-). Kalendář pro rok 2016 byl vytvořen pečlivým výběrem fotek z celé historie amerického fotbalu v Plzni. No a loni jsme se již dostali do rukou fotografovi Ondřeji Petrů. Loňský kalendář focený v ateliérech 4Studia měl velký úspěch a tak i kalendář na rok 2018 bude z dílny pana Petrů.

Studio jsme tentokráte vyměnili za pivovar Prazdroj. Tuto možnost nám  zařídil spolu s prezidentem Kurfirstem dlouholetý running back našeho  týmu Denis Milfait. Měli jsme tak možnost navštívit historickou varnu, prohlédnout si  sklepy, návštěvnické centrum, nádvoří či navštívit známou restauraci  Na Spilce. Ačkoliv jsme stále v průběhu náročné sezony, někteří  neodolali a dali si i své první letošní pivo :-).

34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Focení se zúčastnilo asi 15 členů týmu, včetně zahraničních opor Vana Parkera jr. a Miodraga Kociće. Vzniklo tak velké množství pěkných fotek a nezbývá tak než se těšit,  až Stanley Košík s Alešem Bubílkem kalendář dokončí. K dostání bude na podzimních zápasech našeho klubu.

 

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>