Pilsen Patriots

Flagový turnaj U15 v Plzni

18195628_120332000452654334_1681978917_o

Dnes se konal na našem domácím hřišti turnaj ve flagu kategorie do 15 let, který je součásti ligové soutěže. Kromě týmu Patriotů se ho účastnili Příbram Bobcats, Prague Black Panthers a Prague Lions. Turnaj se hrál formátem každý s každým se začátky zápasů ve 12,13 a 14 hodin.

1.zápasy

Pilsen Patriots – Příbram Bobcats 0:43

Úvod zápasu nepředznamenával tak divoký výsledek, domácím se podařilo dostat na půlku soupeře a atakovat touchdown, bohužel se nepodařilo. Soupeř také za začátku zápasu tápal, ovšem postupem času využil svou jednoznačnou výškovou převahu a pomalu klonil osud zápasu na svou stranu. Po poločase se na hřiště postupně dostali všichni členové kádru a soupeř nekompromisně trestal každou nepatrnou chybu. Zaslouženě tak vyhrál vysokým rozdílem

To na druhém hřišti bylo pražské derby mnohem vyrovnanější. Těsnou výhru 20:19 si připsali Prague Black Panthers, když Lions nevyužili v závěru zápasu konverzi.

dav

2.zápasy

Pilsen Patriots – Prague Black Panthers 7:13

Do druhého zápasu vstoupili Patrioti výrazně lépe, dokonce si zkraje zápasu připsali touchdown, který dokázali potvrdit a ujali se tak vedení 7:0. Black Panthers se do poločasu také podařilo skorovat touchdown, ovšem bez potvrzení. K vidění byl zajímavý, vyrovnaný zápas. Hosté byli v druhé půli přeci jen šťastnější a potvrzeným touchdownem se dostali do vedení. Naděje Patriotů však trvali do posledních vteřin. Pěkným drajvem atakovali end zonu a jen dva smolné dropy receivrů rozhodli o výhře Panthers.

Na druhém hřišti si Bobcats jasně poradili s Lions 56:12.

dav

3.zápasy

Pilsen Patriots – Prague Lions 6:46

Do posledního zápasu nastoupili Patriots jen chvíli po skončení zápasu s Black Panthers. Chvíli se zdálo, že zápas bude vyrovnaný, na první touchdown Lions ještě našli Patrioti odpověď. Ovšem postupem času se projevila na starterech únava a soupeř dlouhými, přesnými pasy trestal. Zápasu pak jasně dominoval a byť se mladí Patrioti snažili, na lepší výsledek to nebylo.

Na druhém hřišti si Bobcats poradili s Black Panthers 39:0 a mohli tak slavit jasné a zasloužené vítězství.

dav

Příští turnaj čeká naše naděje v sobotu 11.června v Příbrami. Kromě Bobcats změří Patriots své síly s Ústím nad Labem Blades a Prague Black Panthers.